Zbliża się wielkimi krokami Międzynarodowy Festiwal Sztuki Efemerycznej

0 Comments

Zbliża się wielkimi krokami najważniejszy wydarzenie w świecie sztuki – Międzynarodowy Festiwal Sztuki Efemerycznej. W trakcie trzech dni będziemy mieli okazję podziwiać dzieła mistrzów sztuk plastycznych, muzyki, teatru, filmu i literatury. Już teraz można wyczuć atmosferę ekscytacji i podniecenia w powietrzu!

Organizatorzy zapowiedzieli, że na uczestników czeka wiele wyjątkowych doświadczeń, takich jak zajęcia z malowania murali czy warsztaty tworzenia instalacji multimedialnych. Będzie można spotkać artystów, słuchać ich twórczości i poznać prace doskonale znanych dobrze nam nazwisk.

Organizatorzy zadbali o to, aby każdy mógł uczestniczyć przyglądając się z bliska dalszego stwarzanego arcydzieła oraz uczestniczyć we wspaniałym i różnorodnym programie Festiwalu. W Ścisłe centrum Krakowa czeka nas niesamowita przygoda w krainie sztuki efemerycznej. Wiadomo już, że lista artystów prezentujących swoje prace jest imponująca – będziemy mogli podziwiane dzieła słynnych twórców z całego świata.

Jeśli lubisz kulturę obrazu i chcesz czegoś nowego i ciekawego doświadczyć – ta impreza jest dla Ciebie! Warto więc zapisać daty 2- 4 lipca 2021 na swoim kalendarzu i celem Miasta Krzeska spotkać się na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Efemerycznej.

Zbliża się Międzynarodowy Festiwal Sztuki Efemerycznej – to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń tego sezonu. Misją tego wielkiego wydarzenia jest prezentacja różnorodnych sztuk ukrytych w przemijającej formie, które promują kreatywne podejście do problemów społecznych, ekologicznych lub politycznych. Tegoroczny festiwal odbędzie się w Warszawie i zaprosi kilkudziesięciu artystów z całego świata.

Będzie oczywiście przyciągać tłumy miłośników sztuki, ale to także idealne miejsce dla tych, którzy nadal nie doceniają piękna efemerycznych sztuk. W ciągu czterodniowego trwania festiwalu artyści zaprezentują swoje prace za pomocą street artu, instalacji, malarstwa, fotografii itp. Wystawcy będą tworzyć sztukę w miejscach publicznych i siedzibach instytucji kooperujących z organizatorami wydarzenia. Będzie mnóstwo atrakcji dla publiczności – muzyka na żywo, dyskusje panelowe oraz warsztaty twórcze dla osób chcących rozwinąć swoje umiejętności.

Organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Efemerycznej już się przygotowują do tego imponującego świadectwa szeroko pojmowanego artystycznego ducha. Chcesz dołożyć swoje trzy grosze? Weź udział i ciesz się czterodniowym spektaklem!

Minął kolejny rok, a zbliża się wielkimi krokami Międzynarodowy Festiwal Sztuki Efemerycznej. Konwent, który został założony w 2016 roku, cieszy się coraz większym zainteresowaniem w ostatnich latach.

Festiwal oferuje szeroki wybór efemerycznych aktywności, takich jak tworzenie instalacji przestrzeni, murale graffiti, warsztaty artystyczne i happeningi. Tym razem, organizatorzy planują 2-dniowy wydarzenie, które odbędzie się jesienią. Przez ten czas będzie swobodny festiwal kreatywności i działalności artystycznej. Wielu uznanych artystów bierze również udział w tym specjalnym evencie.

Organizatorzy Festiwalu od 2013 roku pomogli lokalnej społeczności tworzyć instalacje sztuki efemerycznej na ulicach miasta oraz umożliwili dzieciom i mieszkańcom miast poznawać tajemnice sztuki przez różne warsztaty.

Obserwujcie nasze aktualizacje i śledźcie informacje na temat nadchodzącego Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Efemerycznej, aby dowiedzieć się więcej na temat programów i artistów zaangażowanych w imprezę!

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Efemerycznej zbliża się wielkimi krokami! Tak, to już czwarta edycja tego plenerowego festiwalu i będzie on trwał od 10 czerwca do 11 sierpnia. Wystawy, prezentacje, interaktywne instalacje i warsztaty na niespotykanym dotąd poziomie – to wszystko czeka na Was podczas tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Efemerycznej!

Organizatorzy przygotowali wspaniałą różnorodność atrakcji. Trzech ze światowej sławy artystów zaprezentuje swoje prace z dziedziny sztuk wizualnych oraz instalacji audio-wizualnych. Poza tym, specjalnie dla miłośników sztuk efemerycznych zorganizowano dwa warsztaty – warsztat rzeźbiarski oraz warsztat fotograficzny.

Festiwal ma na celu promowanie nowatorskich technik tworzenia i odbioru różnych postaci sztuki. Jako profesjonalny dziennikarz chciałbym szczególnie podkreślić fakt, że inicjatywa ta ma nie tyle komercyjny cel, ile raczej chce rozbudzić apetyt i zainteresowanie młodych miłośników sztuki.

Nie można też pominąć aspektu edukacyjnego. Przede wszystkim chodzi tu o to, by goście festiwalu mogli dowiedzieć się więcej na temat świata różnorodności artystycznej oraz artystycznych technik promocji. Ponadto impreza ta wyróżnia się międzynarodowym charakterem – prelegenci przyjadą do nas z Wielkiej Brytanii, USA, Grecji, Niemiec i Włoch.

Tradycja Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Efemerycznej jest już spopularyzowana i trzeba powiedzieć, że bilety na tą imprezę rozeszły się już dawno temu wielkimi ilościami. Dlatego jeśli jeszcze Ci się nie udało kupić biletów – nie rezygnuj, bo dobrze się składa – poza grup konsultantów i organizatorami festiwalu w ostatnim momencie jest jeszcze kilka biletów dostępnych online!

Wszystkie wiadomości dotyczące programu i artystów udostępniane będzie na oficjalne stronie internetowej festiwalu oraz na jego profilach społecznościowych. Więc nie zapomnij śledzić newsów! Zanim się obejrzymy – Minterntiolny Festiwal Sztuki Efemerycznej rozpocznie się!